aftershock festivali

Metallica ve My Chemical Romance katılımı ile Aftershock Festivali yeniden planlanıyor.

Aftershock Festivali; 2012 yılından bu yana Kaliforniya’da Sacramento’da ,Monster Rock’ın sponsorluğunda gerçekleşiyor. 9-11 Ekim 2020’de Kaliforniya’da gerçekleşmesi beklenen festival pandemi gerekçesiyle 7-10 Ekim 2021 tarihine kadar ertelendi. Aynı zamanda 2021’de gerçekleşecek etkinlikte Metallica 2 gece sahne alacak.

Aftershock’tan sorumlu müzik festivali yapım ve tanıtım şirketi Danny Wimmer Presents açıklamada bulundu. “COVID-19’un neden olduğu tüm zararlardan sonra, bu Ekim ayında Discovery Park’ta Anftershock’u anıtsal bir hafta sonu olacak olan için kutlamaktan daha fazlasını istediğimiz hiçbir şey yok.” Dedi . Diyerek şöyle devam etti: “Biz, sanatçılar ve Sacramento County, COVID sonrası ilk festival olmak için bir şansımız olduğunu düşündük. Bu gerçekten inanılmaz olurdu. Maalesef olabildiğince uzun süre bekledik, ancak maalesef şu anda vakaların başlaması bu yıl satılmış biletleri 2021 yılına kadar yeniden planlamamızı gerektiriyor “

Danny Wimmer Presents, detaylı açıklamanın önümüzdeki ekim ayında yapılacağını da belirtti.

2021 Aftershock Festivali 4 gün olacak

Aftershock’tan sorumlu müzik festivali yapım ve tanıtım şirketi Danny Wimmer Presents, büyük festivalin 2021 baskısına Jack Daniels ile ortak bir dördüncü gece ekledi. Aynı zamanda 2020 festivali için bilet satın alanlar 4. gün için ayrıyeten bir ücret ödemeyecek.

2021 Aftershock Festival’inde Metallica 2 gece sahne alacak.

Pandemi gerekçesiyle yeniden planlanan festivalde Metallica 2 gece sahne alacak. Aynı zamanda Metallica’ya eşlik edecek bir diğer başarılı grup ise My Chemical Romance.

Metallica, 2021 Aftershock’da cuma ve pazar günleri sahne alacak. Grup duygularını şu sözle ile belirtti: “Ekim 2021’de sizi görene kadar olan günleri sayıyoruz ve inanılmaz bir müzik haftasonu, iyi hisler için My Chemical Romance ve diğer tüm büyük sanatçılara (duyurulacak) katılmayı dört gözle bekliyoruz. ve bol miktarda artçı şok! “

My Chemical Romance ise düşüncelerini şu sözler ile belirtti: “Metallica ve diğer birçok muhteşem grupla 7-10 Ekim hafta sonu Kaliforniya, Sacramento’da Aftershock2021’in bir parçası olmayı dört gözle bekliyoruz. Hepinizi tekrar görene kadar dakikaları sayıyoruz, ancak o zamana kadar lütfen: Güvenli Kalın , Aklı başında kalın, Nazik olun ve İnancınızı koruyun. XO. ”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: