The Edge of Seventeen

The Edge Of Seventeen [DVD]: Amazon.co.uk: Hailee Steinfeld, Woody  Harrelson, Woody Harrelson, Kelly Fremon Craig, Hailee Steinfeld, Woody  Harrelson: DVD & Blu-ray

Amerikan komedi-drama filmidir. Yönetmenliğini Kelly Fremon Craig’in yaptığı film 2016 yılında vizyona girmiştir. Ergen psikolojisini , abi kardeş uyumsuzluğunu , arkadaş ilişkilerini eğlenceli ve etkileyici bir şekilde anlatan film izleyenlere güzel mesajlar veriyor. Bu nedenle bugün sizlere kısaca The Edge of Seventeen’den bahsedeceğiz.

The Edge of Seventeen resimleri - Fotoğraf 10 - Beyazperde.com

Nadine küçüklüğünden bu yana abisinden hep bir adım geride kalmış ve dışlanmıştır. Ailesi ona gereken ilgiyi göstermemiş bu da anlaşılmasını daha da zorlaştırmıştır. Hayatından da her daim dışlandığı okulundan da nefret etmekte bunu da sinir bozucu öğretmeni ile paylaşmaktadır. Lakin bir gün bir kızla tanışır ve yakın arkadaş olurlar.

The Edge of Seventeen resimleri - Fotoğraf 1 - Beyazperde.com

Büyüdükçe yeni sürprizler de peşi sıra gelir. Nadine bunlarla baş etmeye çalıştıkça yalnız kaldığını görmektedir. Abisi ve tek arkadaşı Krista çıkmaya başlayınca bazı şeyler onun için daha da zor olmuştur.

Edge of Seventeen Red-Band Trailer: Hailee Steinfeld Sends NSFW Texts |  Collider

Yaşadığı dışlanmışlık hissini ve uyumsuzluğu aşmak için beklemediği kişilerden yardım görür . Ergen bir kız için yaşadığı kırılmalar çok güzel işlenmiş. Dikiş söküğü gibi olaylar ardı ardına gelerek filme heyecan katmıştır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: