JASON SEGEL, DAKOTA JOHNSON VE CASEY AFFLECK'IN YENI FILMI; OUR FRIEND

Jason Segel, Dakota Johnson ve Casey Affleck’in yeni filmi; Our Friend

Jason Segel, Dakota Johnson ve Casey Affleck’in yer aldığı gerçek bir hikayeden uyarlanan “Our Friend” filmi sinema severlerin tatlı bir heyecan yaşamasını neden oldu. Aynı zamanda bu gün itibariyle fragmanı yayımlanan film için beklentiler yüksek.

Gravitas Ventures, Gabriela Cowperthwaite tarafından yönetilen, Jason Segel, Dakota Johnson ve Casey Affleck’in oynadığı gerçek bir hikayeyi anlatan eserin 22 Ocak 2021’de izleyici ile buluşması bekleniyor. Film dünya prömiyerini Toronto Uluslararası Film Festivali‘nde (TIFF) gerçekleştirmişti. Bu gün itibariyle fragmanı yayımlanan film 2021’in merakla beklenen eserlerinden biri. Ayrıca filmin Matthew Teague’in “Arkadaş: Aşk Yeterince Büyük Bir Kelime Değil” makalesinden uyarlandığını da belirtmeden geçmeyelim.

Konusu

Nicole’e ölümcül kanser teşhisi konduğunda hayatları alt üst olur. Sevgilsi Matt’in bakıcı ve ebeveyn olarak sorumlulukları yorucu bir hal alırken, çiftin en yakın arkadaşı Dane Faucheux (Segel) gelip yardım etmeye başlıyor. Başta ne kadar geçici bir durum olsa da daha sonra Dane kendi hayatını ikinci plana atacak ve zamanının tamamını arkadaşlarına yardım ederek geçirecektir. Bu dostluğun etkisi ise iki tarafı da derinden etkileyecektir.

 

1 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: