PAUL MCCARTNEY'IN EN SEVDIĞI BEATLES ŞARKILARI

Paul McCartney’in en sevdiği Beatles Şarkıları

“Beatles her şeyin başı ve sonuydu.” der, Oasis. Biz bu düşünceye kesinlikle katılıyoruz. Aradan yarım asırdan fazla bir zaman geçti ama The Beatles hala popülerliğinden hiç bir şey kaybetmedi. Ve eminiz ki onlar hiçbir zaman eskimeyecekler.

Beatles’ın en vefalı üyelerinden Paul McCartney, “Let İt Be”nin 50. yıl dönümü yaklaşırken Apple Müzik ile yaptığı röportajda en sevdiği Beatles şarkılarını bizler ile paylaştı. McCartney, belki daha önce 100 defa aynı soru ile karşılaşmıştır. “Beatles’ın en sevdiğin şarkısı hangisi?” Bu soruyu her zaman bir iki cümle ile geçiştiren sanatçı, bu sefer  Zane Lowe ile yaptığı röportajda kendini daha çok açtı ve en sevdiği 5 Beatles şarkısını bizlerle paylaştı.

Paul McCartney’in en sevdiği Beatles şarkısı; “Let It Be”

“You Know My Name (Look Up The Number)” derim ki bu hiç kimsenin bilmediği tuhaf, tuhaf bir B tarafı, ama bunu yaparken çok eğlendik.” Bu biraz komedi gibi bir kayıt. Ve bunu yapmanın sevincini hatırlıyorum. … Ama Beatles’tan sevdiğim pek çok şarkı var. Bence ‘Strawberry Fields’ harika bir şarkı; Bence ‘Hey Jude’ harika çalıştı. Bir sürü favori şarkım var. “Blackbird” seviyorum. “Eleanor Rigby” seviyorum.

En çok hangi Beatles şarkısını dinlediğini düşündüğü sorulduğunda McCartney ‘Let It Be’yi seçti.

“Muhtemelen ‘Let It Be’ derdim… Bu en yaygın olanıdır. Her yere varmış gibi. Latince’den her yerde bulunur, her yerde demektir. “

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: