TENET'İ ANLAYAMAYANLAR İÇİN 'DÜRÜST FRAGMAN' ÇIKTI !

Tenet’i Anlayamayanlar İçin ‘Dürüst Fragman’ çıktı !

Dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için savaşan bir kahramanın hikayesini konu edinen Tenet , izleyicileri fazlasıyla zorlamıştır. Aslında Tenet’in esas konusu ‘Zaman akışının geriye dönmesi’dir. Ama önemli olan kısım bu konunun nasıl işlendiği… Olayları kavramanın güç olduğu bu film için gelen ısrarlar üzerine Screen Junkies , Tenet için bir “dürüst fragman” kurguladı.

Christohper Nolan ,filmlerini fizik kurallarını farklı şekle sokarak çekmeyi seviyor. Kendine özgü bu tarzı ona birçok başarı sağlasa da Tenet için aynı şeyi söylemek mümkün olmuyor maalesef.  Çünkü bu kez Nolan’ın istediğini tam olarak anlatamadığı düşünülüyor.

Bunun üzerine Screen Junkies de filmin konusunu özetleyen bir video hazırladı. Videonun ana fikri her şeyin tersine doğru akabilecek olması. Ayrıca videoda Christopher Nolan’ın bugüne kadar hep beyaz ırktan büyük kahramanlar çıkarmasına dokunduruluyor. Tenet ise Nolan için bir dönüm noktası olup John David Washington’ı başrolüne yerleştirdi.

He exceeded my expectations: John David Washington on Tenet director  Christopher Nolan | Entertainment News,The Indian Express

1 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: