Almodovar MADRES Paralelas’ı Yayınlamak İçin Yayın Hizmetlerinden Gelen Teklifleri Geri ÇEVİRİYOR !

Uluslararası alanda tanınmış film yönetmenlerinden olan Pedro Almodovar , streaming platformlarının yükselişinden pek memnun olmayan film yapımcılarından biridir diyebiliriz. İspanyol film yapımcısı, yayın hizmetlerinin cirolarının bir kısmını Avrupa ülkelerindeki bağımsız sinemalara yeniden yatırmasını sağlayacak vergi talep eden bir mektubu imzalayan bir grup film yapımcısı arasındaydı. Bu nedenle  “Madres Paralelas”ı yayınlamak için yayın hizmetlerinden gelen teklifleri geri çeviriyor. Madres Paralelas ‘in nerede gösterime gireceği sorusu şu şekilde cevap buldu.

Almodóvar’ın kardeşi ve yapım şirketi El Deseo’nun kurucu ortağı olan Agustin Almodóvar, Screen Daily ile yaptığı röportajda şunları bildirdi:

“Madres Paralelas”ın bir Netflix orijinali ya da benzeri bir formu olmayacağını açıkladı. 2020 yılındaki seyirci alışkanlıkları sorulduğunda, Agustin Almodóvar, “Büyük perdede film izlemeyi sevenler için bunlar endişe verici zamanlar, çünkü sinema salonlarının camının çatlama tehdidi yaklaşıyor. Ancak, salonlar için mücadele edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Biz bu konuda eski kafalıyız, yayıncılardan orijinal içerik olması için çeşitli tekliflere rağmen Pedro’nun bir sonraki filmini sinema salonları için planlıyoruz.” dedi.

Son olarak filmin konusundan bahsedelim. Usta yapımcı Pain and Glory filmini çeken, birçok ödül kazanan ve hem filme, hem Antonio Banderas’a Oscar adaylığı kazandıran Almodovar’ın bir sonraki filmi, muhtemelen anneliği ve aileyi ele alacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: