"JUSTICE LEAGUE" MINI DIZI DEĞIL, FILM OLUYOR

“Justice League” Mini Dizi Değil, Film Oluyor

Zack Snyder’in yöneteceği Justice League mini dizi değil, film olarak çekilecek!

DC Evreni’nin pek sevilen yönetmeni Zack Snyder, Justice League’yi yeniden kurgulamak için Warner Bros ile çalışmalarını sürdürüyordu. En son açıklamaya göre 4 saatlik mini dizi olarak çekilmesine ve HBO Max’da yayınlanmasına karar verilmişti. Yeni açıklamaya göre ise Justice League’yi bu sefer 4 saatlik bir film olarak izleyeceğiz.

Yönetmen, Jared LetoJoe ManganielloBen Affleck ve Henry Cavill gibi yıldız oyuncularla birlikte ek sahne çekimlerini yaptığını biliyoru. Ben Affleck bu sayede bir kez daha Batman olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca oyuncunun The Flash filminde Michael Keaton ile birlikte farklı jenerasyonların Batman’i olacağı biliniyor. Henry Cavill’ın Superman olup olmayacağı Affleck’inden daha belirsiz durumda.

Snyder ayrıca jenerik sonrası sahnelerin olmayacağını, tahmini çıkış tarihinin Mart için belirlendiğini açıkladı. Yönetmenin orijinal vizyonunun kurgusunu ve görsel efektlerini ve ek fotoğrafları düzgün bir şekilde bitirmek için yaklaşık 70 milyon dolara gerek olabileceğini belirtti. 

zack snyder, justice league

Filmin Konusu

Bruce Wayne’in daha büyük bir düşmanla yüzleşmek için yeni müttefiki Diana Prince’den yardım istediğini görür. Batman ve Wonder Woman birlikte, bu yeni uyanan tehdide karşı durmak için bir meta insan ekibi bulmak ve işe almak için hızla çalışır. Ancak Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve The Flash gibi bu benzeri görülmemiş kahramanlar liginin oluşumuna rağmen, gezegeni felaket boyutlarında bir saldırıdan kurtarmak için çok geç olabilir.

Zack Snyder attends the premiere of “Batman v Superman” at Radio City Music Hall in New York, USA.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: