BRİTNEY SPEARS, BELGESEL FİLMİ "FRAMİNG BRİTNEY SPEARS" HAKKINDA KONUŞTU

BrItney Spears, Belgesel filmi “Framing BrItney Spears” Hakkında Konuştu

2000’lerin ikonik pop sanatçısı Britney Spears, hakkında çekilecek belgesel hakkında konuştu.

FX tarafından çekilen, Britney Spears’ın hayatını anlatan belgesel filmi “Framing Britney Spears” son günlerde sosyal medyada gündem olmuştu. Samantha Stark’ın yönetmenliğini üstlendiği film hakkında, Britney Spears sonunda beklenen açıklamayı yaptı. Filmde en çok dikkat çeken kısım ise ünlü sanatçı ve babası arasındaki ilişki oldu.

NEW YORK, NY – SEPTEMBER 6: Singer Britney Spears performs with a snake draped over her shoulders at the 2001 MTV Video Music Awards 06 September, 2001, in New York. (Photo credit should read TIMOTHY A.CLARY/AFP/Getty Images)

Britney Spears, sosyal medya üzerinden Framing Britney Spears belgeseli hakkında şu sözleri sarf etti: “Her insanın kendi hikayesi vardır ve bir de diğer insanların onların hikayeleri ele alış şekilleri vardır. Hepimiz birbirinden farklı ışıl ışıl harika yaşamlara sahibiz. Hatırlayın ki bir insanın yaşamı hakkında bildiklerimiz önemli değildir. Bunlar, kişinin gerçek yaşamıyla kıyasla perde arkasını göstermez.”

Bilindiği kadarıyla Britney Spears’ın babası Jamie Spears 2008’den bu yana ünlü şarkıcının vasisliğini sürdüyor, her şeyini kontrol altında tutuyor, muhafazakar bir hayat sürmesini sağlıyordu.  Babasının kontrol ettiği şeyler arasında banka hesapları dahi bulunuyor. 2020’nin Kasım ayında Britney Spears, babasını koruyuculuktan çıkarma teklifinde bulunmuş, ancak hayatının kontrolünü eline almayı başaramamıştı.

FX kanalında yayınlanan belgesel Framing Britney Spears, esasen bir televizyon filmi olarak gösterime sunuldu. The New York Times Presents isimli televizyon programının, Framing Britney Spears ile birlikte 6. bölümü yayınlanmış oldu. Diğer bölümlerde Breonna Taylor, Dominic Fike gibi isimlerin hikayeleri ekranlara aktarılmıştı. Britney Spears bölümü 5 Şubat tarihinde yayınlandı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: