YENİ ÜÇ SİLAHŞÖRLER UYARLAMASINDA EVA GREEN, VİNCENT CASSEL VE OLİVER JACKSON COHEN YER ALACAK

Yeni Üç Silahşörler uyarlamasında Eva Green, Vincent Cassel ve Oliver Jackson Cohen yer alacak

Üç Silahşörler yeniden çekiliyor.

Alexandre Dumas imzalı dilimize Üç Silahşörler olarak çevrilen “Three Musketeers” tekrardan beyaz perdeye uyarlanıyor. Filmin başrollerinde ise Eva GreenVincent Cassel ve Oliver Jackson Cohen oynayacak. Yönetmen koltuğunda ise Papa ou Maman, Eiffel gibi yapımları ile tanıdığımız Martin Bourboulon yer alacak.

Filmin senaryosunu Le Prenom, Le Meilleur Reste a Venir, 22 Bullets yapımlarını yazan ikili Matthieu Delaporte ve Alexandre de la Patellière kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunun resmi olarak açıklanmasının ardından başroldeki Eva GreenVincent Cassel ve Oliver Jackson Cohen‘ın yanı sarı  Francois CivilVicky KriepsPio Marmaï, Duris, Louis Garrel ve Lyna Khoudri de filmde yer alacak.

Fransa’da XIII. Louis döneminde kralın muhafız birliğinde görev yapan AthosPorthos ve Aramis adlı üç silahşore katılmak üzere Paris’e giden D’artagnan Romansı (Dartanyan) adlı gencin maceralarını konu alan romanın beyaz perdeye tekrar uyarlanmış hali hepimiz için merak konusu olmuş durumda. Söylenenlere göre Üç Silahşörler, Fransız yapımı Avengers gibi bir yapıya sahip olabilir. Ancak bu durumu sadece proje hayata geçirildikten sonra anlayabiliriz.

Son Üç Silahşörler filmi 2011 yılında Logan LermanMilla JovovichMatthew Macfadyen gibi isimlerin canlandırdığı karakterlerle sinemada yerini almıştı. Ayrıca bir BBC dizisi birkaç yıl önce izleyicileriyle buluşmuştu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: