MARTIN SCORSESE'NIN "THE KILLERS OF THE FLOWER MOON" FILMININ KADROSUNA JESSE PLEMONS DA KATILDI.

Martin Scorsese’nin “The Killers of The Flower Moon” filminin Kadrosuna Jesse Plemons da katıldı.

Jesse Plemons, Martin Scorsese’nin yeni filmi The Killers Of The Flower Moon’un kadrosuna katıldı.

Martin Scorsese‘nin yeni filmi Killers of The Flower Moon‘un oyuncu kadrosuna  The Irishman‘de de Scorsese ile birlikte çalışan Jesse Plemons da katıldı. The Irishman’dan sonra yeni projesi Killers of The Flower Moon için usta yönetmen Scorsese’nin çalışmaları sürüyor. Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro‘yu bünyesinde barındıran projenin detaylarını sizler için yazdık.

Killers of The Flower Moon’un senaryosunu Eric Roth kaleme aldı. David Grann’nın aynı adlı kitabından uyarlanan senaryo için Scorsese, yazara 5 milyon dolar ödeme yaptı. Filmde yalnızca Scorsese, DiCaprio ve De Niro’nun anlaşması için 55 milyon dolar bütçe ayrıldı. Bu nedenle de Scorsese stüdyodan 225 milyon dolar gibi inanılmaz bir bütçe istemişti. Paramount Pictures bu bütçeyi 180 milyon dolara çekmek istedi. Aynı zamanda Jesse Plemons’un yanı sıra Killers of The Flower Moon’un kadrosuna Lily Gladstone eklendi.

Martin Scorsese

Filmin Konusu

 Filmde Osaga cinayetleri ve FBI’ın doğuşu konu ediliyor. 1920’lerde, Oklahoma’daki Kızılderili birliği olan Osage’in üyeleri, petrolün kendi topraklarının altında olduğunu keşfeder. Artık varlık içinde olan üyeler, şoförlü araçlara binmeye, konaklar inşa etmeye, çocuklarını Avrupa’ya okumaya göndermeye başlar. Ancak bu zenginlik, birçok cinayeti de beraberinde getirir. Gün geçtikçe artan cinayetleri araştırmaya kalkanların sonu da ölüm olur. Ölenlerin sayısı yirmi dördü aştığında ise davaya FBI atanır. Henüz kurulma aşamasında olan FBI’a bağlı olan bir dedektif gizemli cinayetlerin sırrını çözmek şehre gelir. Dedektif, ele aldığı dava için büroda bulunan Amerikalı Kızılderili dahil olmak üzere gizli bir ekip kurar. Bölgeye sızmayı başaran ekip, soruşturmaya devam ettikçe yaşanan vahşetin arkasında korkunç bir sır olduğunu keşfeder.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: