GARY SHORE'UN YENI FILMI "THE QUEEN MARY"DE ALİCE EVE BAŞROL!

Gary Shore’un yeni filmi “The Queen Mary”de aLİCE eVE BAŞROL!

Başarılı oyuncu Alice Eve’in yeni projesi bir korku filmi olacak. Son haberlere göre Gary Shore‘un yönetmenliğini üstleneceği “The Queen Mary”nin başrol oyuncusu olması için Alice Eve ile anlaşma yapıldı. Gary Shore’un korku filmlerinin üçleme olması bekleniyor. Üçlemenin ilk filmi The Queen Mary olacak.

Filmin tam konusunu şu an için bilmiyoruz. Ancak Long Island’a kalıcı olarak demirlenen bir geminin korkutucu hikayesi anlatılacak. Brett Tomberlin, The Queen Mary’nin yapımcısı olarak görev üstleniyor. Tomberlin film hakkında şu sözleri sarf etti:

“Gary’nin birçok kez filme alınmış olan Amerikan efsanesine getirdiği dahiyane bakış açısına takıntılı hale geldik. Ayrıca hikayemizi tüm dünyaya gösterecek olan müthiş yetenekli bir oyuncuyla çalışacağımız için daha fazla heyecanlı olamazdık.” Brett Tomberlin, Shore’un Dracula Untold filminden bu sözlerle bahsetmiş oldu. Gary Shore, Tomberlin’in ardından bu açıklamada bulundu: “Bu gemi tarafından büyülendim, gemiyi takıntı haline getirdim ve rahatsız oldum. Onda karanlık ve insani bir şeyler var. Saygı ve korku arasında gergin bir ip var.”

Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz net değil. Ama Alice Eve’in başrolde oluşu bizi ” The Queen Mary” adına çok heyecanlandırıyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: