HUGH JACKMAN, ZAMANINDA LEE DANIELS'IN BIR 'WOLVERINE' FILMI ÇEKMESINI İSTEMIŞ.

Hugh Jackman, Zamanında Lee Daniels’ın Bir ‘Wolverine’ Filmi Çekmesini İstemiş.

Lee Daniels’ın bir Wolverine filmi çektiğini görmek güzel olurdu. The Butler, Precious, The Paper Boy gibi sevilen filmlere imza atan Lee Daniels’ten zamanında Hugh Jackman tarafından bir Wolverine filmi yapması istenmiş.

Collider ile yaptığı röportajda Daniels, Hugh Jackman’ın kendisine bir Wolverine filmi yönetme konusunda teklifte bulunduğunu söyledi. Stüdyolar ile arası pek iyi olmayan (!) Daniels, Hugh Jackman’ın teklifini geri çevirdi. Bu konuşma “X-Men Origins: Wolverine“in çıktığı zamanlara denk getiriyor.

Daniels, yaptığı açıklamada; “Pek çok oyuncu beni arıyordu. Precious’ı yaptıktan sonra Hugh Jackman da aradı ve bir Wolverine yapmamı istediğini söyleyerek beni stüdyoya, Fox’a gönderdi. Sanırım o filmleri orada yapıyorlar. Daha önce hiç stüdyo filmi yapmamıştım ve bu bir felaketti ve tam anlamıyla kenara çekildim. Evet, Fox’taydı çünkü daha sonra Kentucky Fried Chicken’a gittim ve altı paket kanat yedim. Hayatımın en kötü karşılaşmasıydı. Precious”tan “Wolverine”i nasıl düşündüğünü bilmiyorum ama onu seviyorum ve o bugüne kadar iyi bir arkadaş oldu.” dedi.

Daniels ve Jackman’ın arasında geçen bu toplantıdan kısa bir süre sonra James Mangold, “The Wolverine” ve “Logan” filmlerini yapmak için stüdyoyla anlaştı. Daniels ise başarılı kariyerine devam etti ve Empire çalışmalarını sürdürüp, kaliteli filmler çekti.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: