BoJack Horseman en iyi replikler

Selamlar bugün size gelmiş geçmiş en iyi dizlerden biri olan BoJack Horseman’nın en iyi repliklerinden bahsedeceğiz. Bu yazıyı okuyorsanız tahminen zaten diziyi izlemişsinizdir. O yüzden ne kadar iyi bir dizi olduğundan bahsetmeyeceğim. Eğer izlemeyi düşünüyorsanız ve herkes gibi depresif bir dizi olduğu için izlemiyorsanız bence dizinin en belirgin özelliği depresiflik değil gerçeklik. Bir şeyin gerçek olması depresif olmasını engellemez ama dizide çok fazla güleceğiniz yerlerde olucaktır. Bu yüzden dizide gerçeklik depresiflikten daha yoğun hissediliyor çünkü gerçeklik var olan şeylerin tümüdür. Son olarak eğer dizi hakkında hiçbir bilginiz yok ise hemen her şeyi bırakın ve koşup bu diziyi izleyin. Tabi yazıyı okuduktan sonra 🙂

1.Sezon 4.Bölüm Zoe’ler ve Zelda’lar

İnsanlar değişmez Diane. Hiç değişmezler. Mr. Peanubutter bir Zelda. Mutlu biri o, gamsız ve sevecen ama sen ve ben birer Zoey’iz. Biz Zoey’yiz Diane. Alaycıyız kederliğiz ve kötüyüz. İçinde bir karanlık var ve kafan kadar büyük burrito ların içine gömebilirsin onu. Ama yakında bir gün, o karanlık dışarı çıkıcak.

3.Sezon 4.Bölüm Sudan Çıkmış Balık

Kelsey bu dehşet verici dünyada sahip olduğumuz tek şey kendi kurduğumuz bağlar. Kovulduğun için üzgünüm. Seni hiç aramadığım için üzgünüm.

3.Sezon 5.Bölüm Aşk ve/veya Evlilik

Taneisha, kimse kimseyi tamamlamaz. Yok öyle bir şey. Tahammül edebileceğin birini bulacak kadar şanslıysan tırnaklarını geçir ve sakın bırakma. Aksi takdirde yaşlanacaksın daha zor ve daha yalnız biri olacaksın. Bir gün etrafına bakıp herkesin seni sevdiğini ama hiç kimsenin senden hoşlanmadığını fark edeceksin. Bu dünyanın en yalnız duygusudur.

5.Sezon 2.Bölüm Bir İlişkinin Ardından

Önce ” Bu bir kaçamak. Neyse, sarhoşlar. Bu bir parti diye düşünürsünüz.” Sonra önceden size yaptığı gibi elini beline atar. Bu yanımdayım anlamındadır… ve onu size yaptığında güvende hissedersiniz. Ve bunu size bir daha hiç yapamayacağını fark etmişsinizdir. Ve bu yine kalbinizi kırar. Hem de kalbiniz o kadar kırılmıştır ki daha fazla kırılamaz diye düşünürken. Güvende sanmışsınızdır ama yine de kırılmanın bir yolunu bulmuşsunuzudur. Çünkü bunu siz istemiş olsanız da, bu olduğunda pusulasız ve haritasız nereye gideceğinizi ve ne yapacağınızı bilemez halde sürüklenirsiniz. Ama ayakta kalırsınız. Yalnızken ayakta kalabileceğinizi öğrenirsiniz.

2.Sezon 12.Bölüm Denizde

Kolaylaşır. Her gün biraz daha kolaylaşır. Ama her gün yapmalısın. Zor kısmı bu. Ama gittikçe kolaylaşır.

5.Sezon 6.Bölüm Bedava Churro

”Annem öldü ve artık her şey daha kötü” Çünkü artık odanın karşısında bana bakıp BoJack Horseman seni görüyorum diyen bir annem olmayacağını biliyorum. Ama bunu bilmek güzel oldu. Geçmişte ve şu anda bana sahip çıkan biri olmadığını ve hiçbir zaman da olmayacağını bilmek iyi oldu. Güvenebileceğim tek kişinin kendim olduğunu bilmek iyi oldu. Artık bunu biliyorum ve bu iyi bir şey. Bunu bilmem iyi bi şey. Yani… annemin ölmesi iyi oldu.

3.Sezon 11.Bölüm Bu Kadarı da Fazla!

Gördün mü Sarah Lynn, lanetli değiliz. Genel anlamda bakıcak olursak hepimiz bir gün unutulacak zerreleriz. Geçmişte ne yaptığımız, nasıl hatırlanacağımız önemli değil. Önemli olan tek şey şu an birlikte paylaştığımız bu tek muhteşem an. Değil mi Sarah Lynn? Sarah Lynn?

6.Sezon 15.Bölüm Yarı Yoldaki Manzara

Post [190702692249] - horseman-bojack.tumblr.com - Tumbex

-Korkunç mu? -Hayır sanmıyorum. Tek yolu bu, anlarsın ya. Her şeyin bir sonu olmalı damlalar nihayet sona erdi. -Diğer tarafta görüşürüz. -BoJack hayır. Diğer taraf diye bir şey yok. Buraya kadar.

6.Sezon 15.bölüm Yarı Yoldaki Manzara

BoJack Horseman" The View from Halfway Down (TV Episode 2020) - IMDb

-Artık çok geç olan oldu. -Hayır -Yapabileceğim bir şey yok BoJack. Gerçek değilim bunların hiçbiri gerçek değil. -Peki şimdi ne yapacağım? -Bi önemi yok BoJack. -Bir önemi yoksa en azından seninle telefondan konuşabilir miyim? -Olur

6.Sezon 16.Bölüm Yine de Güzeldi

BoJack Horseman: Each Character's First & Last Line In The Series

Sanırım bir parçamı kaybettiğimden korkuyorum. Başkasının benimle ilgilenmesine izin verirsem kendim olamamaktan korkuyorum. Çok rahat olmaktan yumuşamaktan korkuyorum. Bunun başıma gelen en iyi şey olmasından korkuyorum ve bu beni olmam kadar mutlu etmezse ümitsiz vaka olduğum anlamına geleceğinden korkuyorum.

6.Sezon 16.Bölüm Yine de Güzeldi

bojackscenes) en Instagram: "Nice While It Lasted [6x16] | Bojack horseman, Bojack  horseman quotes, Horseman

Hey, bu gece birbirimizle konuştuğumuz son gece olsa çok garip olmaz mıydı?

6.Sezon 16.Bölüm Yine de Güzeldi

Untitled — Bojack Horseman (2020): S06E16, Nice While It...

-Evet ama ne yapıcaksın. Hayat berbat ama ölüyorsun, değil mi? -Bazen -Hayat berbat ama bazen yaşamaya devam ediyorsun. -Evet – Ama güzel bir gece, değil mi? – Evet, çok hoş.

Umarım yazımızı beğenmişsinizdir. Yazıyı bitirdiğimde cidden ne kadar güzel, etkileyici bir dizi olduğunu bir daha anladım. Yorum yapmayı unutmayın!!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: